Apie mus

 

Garso ir vaizdo kultūra bei dermė su kitomis patalpų funkcijomis – tai, ko siekiame kiekviename savo projekte. Autentiškas muzikos ir vaizdo perteikimas, tiesioginis kontaktas su autoriaus idėja ir kūriniu.

Kuriame ir diegiame sprendimus Jūsų namams, verslui ir kūrybai. Nuo įprastos stereo sistemos iki išrankaus melomano poreikių, nuo namų kino salės iki garso įrašų studijos. Projektuojame ir instaliuojame garso bei vaizdo sistemas viešojo maitinimo ir pramogų sektoriui, prekybos objektams, viešbučiams, konferencijų salėms.

Tvirtai tikime, kad garsas ir vaizdas yra viena iš kelių pagrindinių funkcijų namuose, viešosiose ir kūrybinėse erdvėse. Stengiamės, kad mūsų instaliuoti projektai būtų harmoningi su Jus supančia aplinka, atitiktų šiuolaikinius estetikos reikalavimus. Vertiname sprendimų paprastumą, patogų valdymą, mokslu pagrįstas technologijas ir inovacijas. Kiekvieną savo projektą įgyvendiname kruopščiai ir atsakingai.

Mums svarbus Jūsų pasitenkinimas garso ir vaizdo darna bei prasmingos Jūsų investicijos. Kuriame geresnę aplinką Jūsų laisvalaikiui ir darbui. Siekiame savo žinias ir patirtį paversti Jūsų emocine nauda.