PMC Active twenty5i

PMC Active twenty5i


PMC pristato elegantiškai paprastą sprendimą kiekvienam muzikos mylėtojui – Active twenty5i aktyvią garso kolonėlių seriją. Su stiprintuvais, įmontuotais į kiekvieną garso kolonėlę, viskas, ko jums reikia, yra pradinis stiprintuvas arba tinklo grotuvas, kad sukurtumėte aukštos  kokybės muzikos sistemą.

System Audio "Silverbar" garso kolonėlė (soundbar)


Ant sienos, ant lentynos, svetainėje, virtuvėje, namų biure ir visur, kur reikia gero garso.

Susidomėjimas soundbar garso kolonėlėmis pastaruoju metu akivaizdžiai išaugo. Kodėl? Nes tai labai patogus, estetiškas, funkcionalus sprendimas televizoriaus garso pagerinimui, taipogi klausytis radijo, tinklalaidžių, muzikos jūsų namuose ar biure. Tad labai smagu pristatyti naują Danijos gamintojo System Audio kūrinį – SILVERBAR.

Geriausi “Silverback” elementai – specialiai sukurti garsiakalbiai, skaitmeniniai stiprintuvai, room correction ir garso pritaikymo programa.
Taip pat galite naudoti ir kaip belaidę kolonėlę – ji tikrai puikiai įgarsins Jūsų laisvalaikį ir ne tik.

Techniniai parametrai taip pat maloniai džiugina, pvz. atkuriami dažniai – 50-25.000 Hz., Spotify Connect, Chromecast, Airplay 2, HDMI (ARC), Optical/Aux

Jei susidomėjote, daugiau informacijos rasite čia: https://system-audio.com/en/vil-du-have-det-enklere-maa-du-synge-selv/

O taip pat visada esate laukiami Digital Audio studijoje 🙂

System Audio
Eversolo DMP-A6 tinklo grotuvas ir keitiklis (DAC) –

Eversolo DMP-A6 tinklo grotuvas ir keitiklis (DAC) – "karštoji” 2023 naujiena


Eversolo pristato šį grotuvą, kaip naujos epochos pradžią tinklo grotuvų pasaulyje. Įspūdingas funkcionalumo, garso kokybės, dizaino ir kainos santykis. Labai viliojantis pasirinkimas muzikos mėgėjams ir garso entuziastams, ir patogumo gerbėjams. Taip, daug skambių žodžių, bet manome, jog tam yra pagrindo, juolab tai palaiko ir ekspertų apžvalgos.

Daugiau informacijos rasite čia

Ketinantiems įsigyti tinklo grotuvą, verta paskaityti jo apžvalgas.

Funkcionalumas: 

6″ large LCD colour touchscreen, easy control.

Support M.2 NVME 3.0 SSD (not included), up to 4TB.

2xES9038Q2M DAC for independent stereo decoding.

Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.0 module with APTX HD.

Full decoding and rendering support for MQA on Optical, Coaxial and USB input etc.

Music services Tidal, Qobuz, Highresaudio, Amazon etc.

Support Roon ready, Tidal Connect, etc.

Daugiau grotuvo funkcijų rasite čia 

EISA Meze 109 Pro


Sveikiname Meze laimėjus EISA apdovanojimą!
Geriausias 2023-2024 m. produktas ausinių kategorijoje – Meze 109 Pro! Daugiau informacijos apie laimėtoją https://digitalaudio.lt/product/109-pro-ausines/

Ir, žinoma, kviečiame atvykt pasiklausyti!

EISA Meze 109 Pro
PMC Prodigy

PMC Prodigy


Naujiena! Išskirtinio WOW faktoriaus produktas! Dinamiško ir sodraus garso, plačios aukštų dažnių sklaidos ir “sweet-spot” bei išskirtinio detalumo PMC Prodigy 1 – lentyninės kolonėlės, idealiai tinkančios nedidelėms ir vidutinio dydžio patalpoms, Prodigy 5 – grindinės kolonėlės didesnėms patalpoms ir žemo dažnio mėgėjams.


Naujose “Prodigy” įdiegta “Advanced Transmission Line” (ATL™) žemų dažnių stiprinimo sistema, kuri naudojama visose PMC garso kolonėlėse. ATL naudoja žemų dažnių galią efektyviausiu būdu, kad išgautų kur kas galingesnį garsą, nei nei galima tikėtis iš tokio dydžio korpuso.

Dolby Atmos

Dolby Atmos


#GarsoKokybe Dolby Atmos soundbar’as yra geras sprendimas, kai norite pagerinti TV įgarsinimo lygį, jei pilnam namų kino garsui trūksta vietos ar nenorite tiek investuoti. Puikus pavyzdys – Devialet Dione . Tikriausiai jau žinote tai, todėl įsigijote soundbar’ą 🙂
O čia galite sužinoti ar Jūs tikrai išnaudojate visas galimybės ir patiriate trokštamą garso efektą!  https://www.whathifi.com/advice/5-crucial-mistakes-to-avoid-when-setting-up-your-dolby-atmos-soundbar

WiSA


WiSA – belaidžio ryšio standartas, skirtas aukštos kokybės garso perdavimui. Perduodamas garsas yra tokios pat raiškos kaip studijose įrašant muziką ir kuriant filmų garso takelius. Tokiu būdu garso kolonėles atkuria aukštos kokybės garsą, net ir gan dideliu atstumu.

Daugiau informacijos rasite čia https://www.wisatechnologies.com/members/system-audio 

 

WiSA
Paroda “Integrated Systems Europe” 2023

Paroda “Integrated Systems Europe” 2023


Vasario pradžioje buvome “Integrated Systems Europe” parodoje “ISE 2023”, kuri sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus ir pritraukė karališkųjų šeimų bei politinių garsenybių vizitų. Apsilankė 58 107 lankytojai iš 155 šalių, o Barselonos viešbučiai ir pramogų vietos buvo rekordiškai užimtos, taip pat buvo įrengta didžiausia visų laikų ISE parodų salė.

Galime patvirtinti, kad šiemet parodos salė buvo gyvybinga ir pilna produktų bei technologijų naujienų, dėl kurių šis renginys yra toks unikalus ir labai vertinamas. Inovacijos buvo viena iš svarbiausių temų, nes pagrindiniai pranešėjai supažindino su technologijų, gamybos ir pramonės naujovėmis, o  parodos konferencijų ir ekspozicijų salėse, vyko aptarimai bei diskusijos.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.iseurope.org/press-releases/ise-2023-sets-new-records-barcelona

Atlikome širdies persodinimo operaciją!


Pradėję nuo paruošiamųjų darbų, visai garso sistemai atlikę techninę profilaktiką, naujais kondensatoriais atgaivinę stiprintuvus, patikrinę kolonėlių garsiakalbius, ėmėmės svarbiausios dalies – širdies persodinimo senai, daugiau nei prieš 10 metų įdiegtai garso sistemai.
Ja tapo 𝗟𝘆𝗻𝗴𝗱𝗼𝗿𝗳 𝗠𝗣-𝟲𝟬 daugiakanalis audio/video procesorius, palaikantis visus naujausius garso formatus, 4k vaizdo komutaciją, turintis RoomPerfect patalpos akustinių korekcijų algoritmą, kuris ‘atgaivina’ garsą patalpoje.
Operacija pavyko, rezultatas viršijo lūkesčius, naujam gyvenimui prikelta sistema dar ilgai džiugins klientą.
Atlikome širdies persodinimo operaciją!
Auralic Altair G1

Auralic Altair G1


Į studiją atvyko Auralic Altair G1 tinklo grotuvas su keitikliu (DAC). Ieškodami labiausiai ausį glostančio derinio suporavome jį su SA legend 40 silverback kolonėlėmis ir… Patyrėme akimirką, kai jau atrodo, kad geriau būti negali. A match made in heaven!

Kartu mes galime daugiau!


Pristatome Artcoustic garso sistemą Instyle JG baldų salone!
Neabejojame šio projekto verte, tai puiki galimybė projektuojant interjerą tinkamu laiku suderinti garso bei vaizdo sprendimus su interjero koncepcija. Tai užtikrins gerus sprendimus ir sutaupys brangų klientų laiką. Jei projektuojate namus ir esate neabejingi geram garsui, pasinaudokite proga pamatyti garso ir interjero sinergiją „gyvai“!

Apie Instyle JG

Savo veiklą pradėjęs 2006-aisiais metais Instyle JG salonas per laiką atsirinko geriausius ir stipriausius baldų, šviestuvų ir interjero aksesuarų gamintojus. Atstovaujamų produktų kokybė ir ilgaamžiškumas, kliento individualumas čia itin vertinami.

www.instylejg.lt

 

Apie Artcoustic

Garsas gali pakeisti mūsų emocijas, Artcoustic garso kolonėlės keičia mūsų klausymo pojūčius. Be jokių išlygų garso kokybei ir dizainui, Artcoustic kiekvieną erdvę papildys aukštos kokybės garsu.

Artcoustic garso kolonėlės atrodo taip pat gerai, kaip ir skamba. Dizainas, įkvėptas skandinaviškų tradicijų ir kokybė, kiekvieną kolonėlę surenkant rankomis iš aukščiausios klasės komponentų.

www.artcoustic.com

 

Apie Digital Audio

Garso ir vaizdo kultūra bei dermė su kitomis patalpų funkcijomis – tai, ko siekiame kiekviename savo projekte. Autentiškas muzikos ir vaizdo perteikimas, tiesioginis kontaktas su autoriaus idėja ir kūriniu.

Kuriame ir diegiame sprendimus namams, verslui ir kūrybai. Nuo įprastos stereo sistemos iki išrankaus melomano poreikių, nuo namų kino salės iki garso įrašų studijos. Projektuojame ir instaliuojame garso bei vaizdo sistemas Horeca sektoriui, prekybos objektams, viešbučiams, konferencijų salėms, biurams.

„Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, kuris sujungia savo sričių specialistų žinias bei patirtį. Pasitelkiame naujausias audio/video technologijas, šiuolaikinius dizaino sprendimus ir kokybiškus komponentus tam, kad sukurtume geriausias erdves kiekvienam.“

digitalaudio.lt

Kartu mes galime daugiau!
Artcoustic Installation of the Month | Gegužė 2021

Artcoustic Installation of the Month | Gegužė 2021


Gegužės mėnesio Artcoustic instaliacijoje namų kino įranga turėjo tapti chameleonu – prisitaikyti erdvėje tada, kai ji naudojama kaip šeimos svetainė, bet išsiskleisti visu Dolby Atmos gražumu tada, kai reikia namų kino salės.

Daugiau apie instaliaciją skaitykite čia

Artcoustic Installation of the Month | Balandis 2021


Klientas – tikras kino filmų entuziastas, savo namų biuro erdvę pageidavo paversti namų kino sale, kurioje galėtų mėgautis savo įstabia filmų kolekcija. Erdvė, skirta pabėgimui po darbų, turėjo ne tik džiuginti garso bei vaizdo kokybe, bet ir naudojimosi paprastumu. Projektuojant šią namų kino salę teko susidurti su įvairiais iššūkiais: dideli langai, radiatoriai, gyvenamieji butai kituose aukštuose.

Artcoustic buvo pirmasis pasirinkimas komplektuojant 7.2.4 Dolby Atmos kino salę. Kolonėlių jautrumas ir dinamiškumas suteikia skambesiui raiškos ir unikalią klausymosi patirtį.

Artcoustic Spitfire 16-8, 4-2 kolonėlės ir Control 3 žemų dažnių kolonėlės subtiliai paslėptos už akustiškai pralaidaus “Screen Research” projekcijos ekrano.

Didelis dėmesys skirtas patalpos dizainui ir garso izoliaciniams sprendimams leido pasiekti geriausią rezultatą ir garso sistemos galimybes išpildyti su kaupu. Kadangi virš patalpos įsikūrę kiti gyventojai, tinkama garso izoliacija buvo vienas pirmųjų prioritetų. Akustiniai elementai paslėpti už specialiai pagamintų sieninių panelių, o šviesas, šildymą, oro kondicionavimą ir ventiliaciją galima valdyti nuotoliniu būdu.

Projektuojant ir instaliuojant tokią namų kino salę, kiekvienas sprendimas nulemia kitus techninius žingsnius: kaip pozicionuojamos kėdės, koks turi būti ekrano dydis, projekcijos ryškumas, kaip garsiakalbiai lokalizuoti patalpoje, – tai tik keletas aspektų, darančių reikšmingą įtaką maloniai namų kino salės patirčiai.

Daugiau apie instaliaciją skaitykite čia

Artcoustic Installation of the Month | Balandis 2021
2020 metų projektas

2020 metų projektas


Išsirinkome 2020 metų projektą, kuriuo tapo Vilnius International School! Tai – unikalus projektas, kur daugiafunkcinė puikios estetikos atriumo erdvė tolygiai padengta garsu.