Paslaugos - Digital Audio

Paslaugos - Digital Audio

Akustinis projektavimas

Kalbėdami apie patalpų komfortą dažniausiai jį suprantame kaip vizualinius sprendimus – formas, spalvas, erdves, apšvietimą, o taip pat klimatinius pojūčius – šilta, šalta, malonu kvėpuoti. Tačiau ne mažiau svarbi yra ir akustinė aplinka – ką girdime, kaip garsas sklinda patalpose, ar nevargina, ar galime susikalbėti, ar kokybiška ir tinkamai parinkta bei instaliuota garso sistema, ar vaizdas dera su garsu. Projektuojant patalpas neretai akustikai skiriamas dėmesys yra ženkliai mažesnis ir pirmiausia suprojektuojamos patalpos, o tik vėliau grįžtama prie klausimo – kokios bus šių patalpų akustinės savybės arba kaip pagerinti akustines sąlygas jose? Laikantis tokios praktikos dažnai nukenčia ir vizualiniai sprendimai, o kompromisas tarp formos ir funkcijos pasiekiamas sunkiau. Jei projektuojant patalpas jau nuo pat pradžių būtų atsižvelgiama į esminius akustikos principus, daugelio problemų būtų galima išvengti arba bent jau minimizuoti jų įtaką projekte. Naudodami inovatyvius matavimo instrumentus ir kompiuterinio simuliavimo priemones rengiame patalpų akustikos projektus, jau esančiose patalpose atliekame akustinių savybių matavimus. Matavimams naudojame aukščiausios kokybės šveicarų gamybos įrangą NTI. Konsultuojame parenkant akustines ir garso izoliacines medžiagas, jas tiekiame. Galime sukurti ir pagaminti specialiai kliento sąlygoms pritaikytus akustinius sprendimus. Bendradarbiaujame su architektais ir interjero dizaineriais kuriant akustinę aplinką namuose, verslo, meno ir viešose erdvėse. Nuo fundamentalių dalykų – patalpos simetrijos, aukščio, pločio, ilgio santykių iki sudėtingų garso izoliacinių sprendimų ir konstrukcijų.

Paslaugos - Digital Audio

Namų kino projektavimas

Namų kinas – tai ne tik garso ir vaizdo įrangos komplektas, visų pirma tai projektas. Tinkamai suprojektuotą namų kiną dažnai galima integruoti gyvenamajame kambaryje – svetainėje, bibliotekoje ir pan., tačiau geriausią rezultatą pasieksite specialiai šiam tikslui suprojektuotoje patalpoje – namų kino salėje.
Projektuojame ir įrengiame kino sales atitinkančias CEDIA, THX, ISF standartus – nuo garso izoliacijos ir akustinio projekto iki įrangos, baldų bei valdymo sprendimo. Galime sukurti ir įdiegti sprendimus apimančius iki 128 kanalų erdvinio garso, 4K, 8K bei 3D pasyvias bei aktyvias vaizdo technologijas. Kuriame garso ir vaizdo sprendimus biurų poilsio zonoms, žaidimų kambariams, įvairiai simuliacinei ar modeliavimo veiklai. Taip pat, galime suprojektuoti ir įrengti patogius ir itin kokybiškus peržiūros (screening) kambarius kino studijoms, video reklamos agentūroms, komunikacijos ir viešųjų ryšių agentūroms, kitoms kūrybos įmonėms.
Mūsų tikslas – kuo anksčiau suteikti klientui konsultacijas akustikos, garso ir vaizdo sprendimų klausimais bei dalyvauti projektavimo procese nuo pradžios. Siekiame geriausio vaizdo ir garso rezultato klientų erdvėse, betarpiškai bendraudami su architektais ir interjero dizaineriais.

Paslaugos - Digital Audio

Integracijos sprendimai

“Protingi namai” – vis labiau populiarėjanti tendencija patalpų ir jų sistemų valdymui integruoti. Savo kuriamus ir diegiamus garso ir vaizdo sprendimus galime integruoti į “protingo namo” sistemas išlaikant vieningą vartotojo sąsają. Taip pat galime į mūsų naudojamas valdymo sistemas integruoti apšvietimo, užuolaidų, vaizdo stebėjimo kamerų, domofonų, durų skambučių, energetikos – šildymo, ventiliacijos sistemų valdymą.
Mūsų specialistai turi KNX pastatų valdymo platformos sertifikatus.
Paprastesniems valdymo integracijos sprendimams naudojame RTI arba Control4 gamintojo įrangą.

Paslaugos - Digital Audio

Daugiazonių sistemų įrengimas

Daugiazonės garso ir vaizdo sistemos – komfortabilios buities ir šiuolaikiškos darbo aplinkos atributas. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti patogiai valdomus, kokybiškus ir atitinkančius estetikos reikalavimus sprendimus. Į vieningą kompleksinį sprendimą galime apjungti visus vaizdo ir garso šaltinius Jūsų namuose, biure ar kitose erdvėse, sukurti vartotojo sąsają vieningam sistemos valdymui visose patalpose iš išmaniųjų įrenginių arba sienos jungiklių.

Paslaugos - Digital Audio

Konsultacijos

Konsultuojame garso ir vaizdo įrangos parinkimo ir jos integravimo Jūsų aplinkoje klausimais. Jei turite klausimų patalpų garso izoliacijos, triukšmo slopinimo, akustikos temomis, mūsų specialistai apsilankys Jūsų objekte, patars, padės suprojektuoti ir išpildyti Jūsų pageidavimus. Klientams rengiame palyginamąsias garso įrangos perklausas, siekiant išrinkti labiausiai tinkančią garso įrangą.

Mūsų konsultacijos apima šias sritis:
• profesionalių garso ir vaizdo komponentų parinkimas;
• daugiazonės (multiroom) garso ir vaizdo sistemos;
• valdymo integracijos sprendimo parinkimas;
• akustinių ir garso izoliacinių medžiagų parinkimas;
• patalpų akustika;
• parengtų patalpų projektų akustinė analizė;
• akustiniai matavimai;
• vaizdo projekcijos;
• garso ir vaizdo studijų įrengimas;
• konferencijų salių įrengimas;
• simuliacijoms skirtos vaizdo ir garso sistemos;
• dokumentų ir specifikacijų rengimas garso, vaizdo bei akustikos sprendimų įsigijimui ar pasirinkimui konkursuose.