Namų kinas – tai ne tik garso ir vaizdo įrangos komplektas, visų pirma tai projektas. Tinkamai suprojektuotą namų kiną dažnai galima integruoti gyvenamajame kambaryje – svetainėje, bibliotekoje ir pan., tačiau geriausią rezultatą pasieksite specialiai šiam tikslui suprojektuotoje patalpoje – namų kino salėje.

Projektuojame ir įrengiame kino sales atitinkančias CEDIA, THX, ISF standartus – nuo garso izoliacijos ir akustinio projekto iki įrangos, baldų bei valdymo sprendimo. Galime sukurti ir įdiegti sprendimus apimančius iki 128 kanalų erdvinio garso, 4K, 8K bei 3D pasyvias bei aktyvias vaizdo technologijas. Kuriame garso ir vaizdo sprendimus biurų poilsio zonoms, žaidimų kambariams, įvairiai simuliacinei ar modeliavimo veiklai. Taip pat, galime suprojektuoti ir įrengti patogius ir itin kokybiškus peržiūros (screening) kambarius kino studijoms, video reklamos agentūroms, komunikacijos ir viešųjų ryšių agentūroms, kitoms kūrybos įmonėms.

Mūsų tikslas – kuo anksčiau suteikti klientui konsultacijas akustikos, garso ir vaizdo sprendimų klausimais bei dalyvauti projektavimo procese nuo pradžios. Siekiame geriausio vaizdo ir garso rezultato klientų erdvėse, betarpiškai bendraudami su architektais ir interjero dizaineriais.

Galimai, namų kinas Jums suteiks kur kas įspūdingesnių laisvalaikio akimirkų nei viešos kino salės.